Dermapen

Dermapen

Dermapen, mikroiğneleme olarak da bilinen ve vücudun doğal yenilenme mekanizmasını tetikleyen bir cilt yenileme yöntemidir.
Dermapen uygulaması, yüzdeki yaşlanma bulgularının görünümünü azaltmak, cildi sıkılaştırmak ve daha bakımlı bir görünüme kavuşturmak için başvurulan bir yöntem. 
Dermapen cilt sıkılaştırma, toparlama, cildin kendini yenilemesi, deri olgunlaşması, ince kırışıklıkların yok olması, derin kırışıklıkların azalması, cilt tonunun eşitlenmesi ve açık gözeneklerin sıkılaşması sağlanıyor.
Nasıl uygulanır?
Uygulama öncesi kişinin yüzünde makyaj varsa temizleniyor, aynı zamanda cilt tüm kir kalıntılarından arındırılıyor. Ardından ciltte uygulama yapılacak olan bölgeye, saf hyalüronik asit, mezoterapi solüsyonları ya da PRP uygulaması yapılıyor. Uygulama sırasında ise ciltte birden fazla mikro kanal açılıyor ve bu kanallara titreşimli iğneleme yöntemi uygulanıyor. Cilde dik olarak hızla girip çıkan iğneler sayesinde cildin iyileşme mekanizmaları tetikleniyor. Tüm bu işlemler ise yaklaşık 20 ile 40 dakika arası sürüyor. Sonuç: Yenilenmiş ve daha genç görünen bir cilt!

Dermapen:
•Ciltte leke ve iz bırakmaması nedeniyle tüm cilt tiplerinde rahatlıkla uygulanabiliyor.
•Geleneksel lazer ile cilt güzelleştirme uygulamasından farklı olarak deride ısı oluşturmadan ve deriyi soyma işlemi uygulamadan yenilenmesini sağlıyor.
•Ulaşılması güç tüm bölgelere kolaylıkla uygulama yapılabiliyor
•Leke tedavisinde en etkili yöntemlerden biridir

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

Sorularınız ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin