Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cilt bakımı neden gereklidir? Parlak ve pürüzsüz bir görünüm, doğru cilt bakımı ile başlar. Cildin güzelliğini korumak için yapılması gereken cilt bakımı, cilt üzerinde biriken ölü tabakayı temizleyerek cildi yenilemek için yapılan uygulamaları kapsar. 
1 medikal cilt bakımı
2klasik cilt bakımı
3 hydrafacial (suyla gelen güzellik)
4 dermapen
5 lüks bakım
6 iğnesiz mezoterapi mezobutton

------Medikal cilt bakımı, 
tedaviye yönelik bir bakımdır. Medikal cilt bakımı profesyonel bakım ve tedavi ürünleri ile uzman kişi tarafından yapılan etkili bir cilt bakımıdır. Günlük cilt bakımınızı kendiniz yaparken, periyodik olarak medikal cilt bakımınızı da yaptırmanız cilt sağlığınız açısından çok önemlidir. cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun görünmesine neden olan etkenleri arındırmaya yönelik işlemlerden oluşmaktadır.
------Klasik cilt bakımı 
Klasik cilt bakımı, bilindiği üzere buhar altında dinlenmiş olan cildi, siyah nokta ve yağ birikintilerinden arındırma işlemidir. En hassas ciltler dahil güvenle kullandığımız ürünlerimiz ile yaptığımız bakımımız cilde uygun seçilen serum, maske ve cilt masajı eşliğinde sürdürülür. Derinlemesine temizlik sağlanır
Bu işlem yaklaşık olarak 1-1.5 saat sürer ve cilde sırasıyla temizleme, peeling, tonik, buhar, komedon temizliği, maske, ve nemlendirici ile masaj yapılarak işlem tamamlanmaktadır.

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

Sorularınız ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin